Вила Миноа - Пефкохори 10.03.2015
ЛЕТО 2018

ПЕФКОХОРИ вила МИНОА

 

 

 

ПОПУСТ ОД 15% ЗА КОМПЛЕТ УПЛАТИ ДО 31.01.2018

 

 

 

Вила МИНОА се наоѓа на 30 метри од плажата во мирен дел на Пефкохори. Располага со 1/3+1 апартмани опремени со мини кујна, сопствен тоалет,ТВ, клима (вклучена во цена), пространи балкони и паркинг (со ограничен капацитет). Апартманите имаат еден дупли кревет и единечен во спална и фотеља на спуштање во кујната. Апартманите се наоѓаат на високо приземје и прв спрат. Истата е од Б-категорија.

 

 

Табела1. ПАКЕТ АРАНЖМАН МАЈ – ЈУНИ. Цените се дадени за пакет аранжман по лице за 7ноќевања

ТЕРМИН

20.05.2018

27.05.2018

03.06.2018

10.06.2018

17.06.2018

24.06.2018

НОЌЕВАЊА

7 ноќи

7 ноќи

7 ноќи

7 ноќи

7 ноќи

7 ноќи

МИНОА

75 €

85 €

115 €

135 €

155 €

175 €

Сместување за минимум 2 лица во студио, 3-та особа бесплатно (плаќа само превоз)

 

 

Табела2. Цена за НАЕМ на студио за 7 ноќевања за период ЈУЛИ - АВГУСТ

ТЕРМИН

НАЕМ

1/3 + 1 апп

01.07.2018

7 ноќи

380 €

08.07.2018

7 ноќи

400 €

15.07.2018

7 ноќи

420 €

22.07.2018

7 ноќи

470 €

29.07.2018

7 ноќи

470 €

05.08.2018

7 ноќи

470 €

12.08.2018

7 ноќи

470 €

19.08.2018

7 ноќи

470 €

26.08.2018

7 ноќи

420 €

 

 

Табела3. ПАКЕТ АРАНЖМАН СЕПТЕМВРИ. Цените се дадени за пакет аранжман по лице за 7ноќевања со вклучен превоз

ТЕРМИН

02.09.2018

09.09.2018

16.09.2018

23.09.2018

НОЌЕВАЊА

7 ноќи

7 ноќи

7 ноќи

7 ноќи

ТАЛАСА

155 €

135 €

115 €

85 €

Сместување за минимум 2 лица во студио, 3-та особа бесплатно (плаќа само превоз)

 

 

 

Напомени:

- Цените се дадени во евра. Плаќањето се врши ИСКЛУЧИВО и само во денари по курс 1 € = 62мкд.

- Усни и телефонски резервации се невалидни и неважечки, за важечка резервација се смета само со авансна уплата на 30% од целосната сума на аранжманот и фотокопија од пасош.

Целосна доплата на аранжманот седум дена пред тргнување.

- Термините дадени во табелата се непроменливи.

- Деновите дадени во табелите се денови на тргнување на паркингот спроти Холидеј Ин во 04.00 часот наутро (состанок на групата 30 минути порано), Ве молиме минимум 24 часа (еден ден) пред секое тргнување од Скопје да се информирате за потврда на својата резервација, како и за времето или местото.

- Автобуски превоз: возрасни 35 € ; деца од 02-12 год. 25 €

- Задолжително патничко осигурување.

- Собите се превземаат по 12.00 часот, а се напуштаат во 09.00 часот по локално време.

За уплата на две смени (7 + 7 ноќевања) одобруваме попуст од 10% на втората смена.

Во пакет аранжманите 10 евра се одбива од цената за сопствен превоз по лице

ПОПУСТИТЕ НЕ СЕ КОМБИНИРААТ ПОМЕЃУ СЕБЕ !!!

 

Галерија
ПРЕБАРАЈ ПОНУДИ
Понуди на вашиот Е-Маил
Контакт

Улица."27 Март" бр.3
1000 Скопје Македонија

тел/факс: +389 02 / 3132312
тел: +389 02 / 3109448

e-mail:
[email protected]
[email protected]

Има моментално присутни.