Специјална понуда - Грција лето 2018 03.05.2017

 

 

 

 

 

 

 

 

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА

ГРЦИЈА ЛЕТО 2018!!!

 

Изберете дестинација и термин! Ограничени капацитети! Сместување во студиo/апартман!

 

Термини

20.05.2018

27.05.2018

03.06.2018

16.09.2018

23.09.2018

Ноќевања

7

7

7

7

7

Сместување

Стд / Апп

Стд / Апп

Стд / Апп

Стд / Апп

Стд / Апп

НЕИ ПОРИ

////

55 €

65 €

65 €

55 €

КАЛИТЕА

39 €

55 €

65 €

65 €

55 €

ПОЛИХРОНО

39 €

55 €

65 €

65 €

55 €

ХАНИОТИ

49 €

59 €

69 €

69 €

59 €

ПЕФКОХОРИ

49 €

59 €

69 €

69 €

59 €

Термини

26.05.2018

02.06.2018

09.06.2018

15.09.2018

22.09.2018

Ноќевања

7

7

7

7

8

Сместување

Стд / Апп

Стд / Апп

Стд / Апп

Стд / Апп

Стд / Апп

ПАРГА

59 €

69 €

79 €

79 €

69 €

ВРАХОС

59 €

69 €

79 €

79 €

69 €

ЛЕФКАДА

///

69 €

79 €

79 €

69 €

- ЦЕНИТЕ СЕ ДАДЕНИ ПО ЛИЦЕ ЗА 7 НОЌЕВАЊА СО ГРАТИС ПРЕВОЗ !

 

 

 

ЗА ПРЕГЛЕД НА ВИЛИТЕ КЛИКНЕТЕ ТУКА!!!

 

 

 

Во цената е вклучено за Халкидики и Неи Пори:

- 7 ноќевања во студио или апртман (минимум 2 особи во студио или 4 особи во апартман)

- Превоз до избраната дестинација

- 0-1,99год – бесплатно (со двајца возрасни, без седиште во бус и кревет)

- 2-11,99год – плаќа 25 евра фиксно во апартман (со двајца возрасни).

- Трета или четврта возрасна плаќа 35 евра фиксно во апартман.

Во цената е вклучено за Јонски брег и Лефкада:

- 7 ноќевања во студио или апртман (минимум 2 особи во студио или 4 особи во апартман)

- Превоз до избраната дестинација

- 0-1,99год – бесплатно (со двајца возрасни, без седиште во бус и кревет)

- 2-11,99год – плаќа 35 евра фиксно во апартман (со двајца возрасни).

- Трета или четврта возрасна плаќа 45 евра фиксно во апартман

 

 

 

Напомени:

Во цената на пакет аранжманот превозот е ГРАТИС!!!

Доколку се патува со сопствен превоз цената на аранжманот НЕ се намалува, а важат и фиксните доплати во апартман за деца и возрасни.

- Резервација се прави со уплата од 50% од вкупниот износ, со комплетна доплата до 31.01.2017

- При отказ на аранжманот од страна на странката, уплатениот аванс од 50% НЕ се враќа

- Понудата од оваа промоција е со ограничен капацитет, сместувањето е во вили во сопствен закуп.

- Поаѓање за Халкидики и Пиериа на термините објавени во табела, во 05.00 часот, состанок 30мин порано на паркинг спроти Холидеј ИН

- Поаѓање за Јонски Брег ( Парга, Врахос, Лефкада) претходниот ден во 23.30 часот, состанок 30мин порано на паркинг спроти Холидеј ИН

- Превземење на собите по 14.00 часот, напуштање во 09.00 часот – локално време

- Патничко осигурување е задолжително и НЕ е вклучено во цената.

- Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност 1евро = 62,00мкд.

- Важат Општите Услови на патување на Т.А.Магелан Травел Сервис и СКТМ

- За реализација на аранжманот потребен е минимум од 40 особи. При помал број на пријавени патници агенцијата ќе понуди алтернативно сместување од своите капацитети или ќе го врати уплатениот износ, а превозот ќе се организира со мини бус/комбе.

 

 

ЦЕНОВНИК БР.1 СО ВАЖНОСТ ОД 27.12.2017

СПЕЦИЈАЛНАТА ПОНУДА ВАЖИ ЗА КОМПЛЕТ УПЛАТИ ДО 31.01.2018 

Галерија
ПРЕБАРАЈ ПОНУДИ
СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ГРЦИЈА ЛЕТО 2018!!! Изберете дестинација и термин! Ограничени капацитети! Сместување во студиo/апартман!
Понуди на вашиот Е-Маил
Контакт

Улица."27 Март" бр.3
1000 Скопје Македонија

тел/факс: +389 02 / 3132312
тел: +389 02 / 3109448

e-mail:
[email protected]
[email protected]

Има моментално присутни.