Вила Софија - Ханиоти 20.05.2013
ЛЕТО 2018

ХАНИОТИ
вила СОФИЈА

 

 

 

ПОПУСТ ОД 7% ЗА КОМПЛЕТ УПЛАТИ ДО 30.04.2018

 

 

 

Вила Софија се наоѓа во централниот дел на Ханиоти, одалечена 80 метри од плажа. Располага со трoкреветни студиjа и четирикреветни апартмани на први и втори кат. Секое студио/апартман е опремено со мини кујна, бања, балкон, ТВ, WiFi и клима вклучена во цена. Истата е од Б-категорија.

 

Google map

 

Табела 1. ПАКЕТ АРАНЖМАН МАЈ – ЈУНИ. Цените се дадени за пакет аранжман по лице за 7 ноќевања

 

 

ТЕРМИН

 20.05.2018 

 27.05.2018 

 03.06.2018 

 10.06.2018 

 17.06.2018 

 24.06.2018 

НОЌЕВАЊА 

 7 ноќи

 7 ноќи

 7 ноќи

 7 ноќи

 7 ноќи

 7 ноќи

Во студио        / апартман

 75 €

 85 €

 115 €

 135 €

 155 €

 175 €

 

 

Сместување за минимум 2 лица во студио, 3-та особа бесплатно (плаќа само превоз)

За сместување во апартман за минимум 3 лица, 3-то и 4-то лице плаќа по 35 евра фиксно

 

 

 

Табела 2. Цена за НАЕМ на студио за 7 ноќевања за период ЈУЛИ - АВГУСТ

ТЕРМИН

НАЕМ

СОФИЈА

1/3 студио 

СОФИЈА

1/4 апартман

01.07.2018 

 7 ноќи 

  380 €

  420€

08.07.2018

 7 ноќи

  420 €

  470€

15.07.2018

 7 ноќи

  440 €

  500€

22.07.2018

 7 ноќи

  460 €

  520€

29.07.2018

 7 ноќи

  460 €

  520€

05.08.2018

 7 ноќи

  460 €

  520€

12.08.2018

 7 ноќи

  460 €

 520€

19.08.2018

 7 ноќи

  460 €

  520€

26.08.2018

 7 ноќи

  440 €

  470€

 

 

 

Табела 3. ПАКЕТ АРАНЖМАН СЕПТЕМВРИ. Цените се дадени за пакет аранжман по лице за 7ноќевања со вклучен превоз

ТЕРМИН

02.09.2018  

09.09.2018  

16.09.2018  

23.09.2018  

НОЌЕВАЊА

  7 ноќи

  7 ноќи

  7 ноќи

  7 ноќи

Во студио / апартман

  155 €

  135 €

  115 €

   85 €

 

 

Сместување за минимум 2 лица во студио, 3-та особа бесплатно (плаќа само превоз)

За сместување во апартман за минимум 3 лица, 3-то и 4-то лице плаќа по 35 евра фиксно

 

 

 

Напомени:

- Цените се дадени во евра. Плаќањето се врши ИСКЛУЧИВО и само во денари по курс 1 € = 62мкд.

- Усни и телефонски резервации се невалидни и неважечки, за важечка резервација се смета само со авансна уплата на 30% од целосната сума на аранжманот и фотокопија од пасош. Целосна доплата на аранжманот седум дена пред тргнување. Термините дадени во табелата се непроменливи.

- Деновите дадени во табелите се денови на тргнување на паркингот спроти Холидеј Ин во 04.00 часот наутро (состанок на групата 30 минути порано), Ве молиме минимум 24 часа (еден ден) пред секое тргнување од Скопје да се информирате за потврда на својата резервација, како и за времето или местото.

- Автобуски превоз: возрасни 35 € ; деца од 02-12 год. 25 €

- Задолжително патничко осигурување.

- Собите се превземаат по 12.00 часот, а се напуштаат во 09.00 часот по локално време.

За уплата на две смени (7 + 7 ноќевања) одобруваме попуст од 10% на втората смена.

Во пакет аранжманите 10 евра се одбива од цената за сопствен превоз по лице

ПОПУСТИТЕ НЕ СЕ КОМБИНИРААТ ПОМЕЃУ СЕБЕ (попуст за рана резервација со попуст за две смени и сл.)!!!

 

 

Галерија
ПРЕБАРАЈ ПОНУДИ
АПРИЛСКА ПРОМОЦИЈА !!! ПЕФКОХОРИ ВИЛА КОНСТАНТИН Лукс
Хотели Грција за 1-ви Мај и Св. Кирил. Гранд Отел - Ханиоти Калипсо - Ханиоти Тропикал - Ханиоти Ал Маре - Полихроно
Приватно сместување во Ханиоти.
Понуди на вашиот Е-Маил
Контакт

Улица."27 Март" бр.3
1000 Скопје Македонија

тел/факс: +389 02 / 3132312
тел: +389 02 / 3109448

e-mail:
[email protected]
[email protected]

Има моментално присутни.