Специјална понуда на хотели - Грција 27.05.2016

 

 

 

 


СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА

ХОТЕЛ ПЛАТАРИЈА БИЧ 3* - Сивота

 

 

 

 

 

Plataria beach 3*

http://seayoutravel.com/Hotels/HotelView.aspx?hid=1182

 

Location: https://www.google.com/maps/@39.4607568,20.2597332,253m/data=!3m1!1e3

 

 

Важи за резервации во периодот: 27.05 – 06.06.2018

 

 

Услуга ПОЛУПАНСИОН ( Појадок и Вечера)

 

Цена по лице во двокреветна соба со поглед на море

23 евра

 

 

Услови:

- Трета возрасна 18 евра

- 1-во дете до 12 години БЕСПЛАТНО

- 2-ро дете до 12 години плаќа 50%
Галерија
ПРЕБАРАЈ ПОНУДИ
АПРИЛСКА ПРОМОЦИЈА !!! ПЕФКОХОРИ ВИЛА КОНСТАНТИН Лукс
Хотели Грција за 1-ви Мај и Св. Кирил. Гранд Отел - Ханиоти Калипсо - Ханиоти Тропикал - Ханиоти Ал Маре - Полихроно
Приватно сместување во Ханиоти.
Понуди на вашиот Е-Маил
Контакт

Улица."27 Март" бр.3
1000 Скопје Македонија

тел/факс: +389 02 / 3132312
тел: +389 02 / 3109448

e-mail:
[email protected]
[email protected]

Има моментално присутни.