PREMIER LUXURY MOUNTAIN RESORT 11.11.2017

 

 

 

 

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА!!!

 

PREMIER LUXURY MOUNTAIN RESORT 5*****

BANSKO

02.11 30.11.2017

 

http://www.banskohotelpremier.com/rooms-suites/

 

Нов 5-ѕвезден хотел во подножјето на Пирин планина. Луксузниот стил создава пријатна,спокојна и опуштена атмосфера.
Идеално место за опуштање со своите два ресторани, лоби барот и СПА Центарот. 

 

 

Понудата вклучува:


  • Сместување за две лица во Executive Room или Suite
  • Појадок
  • Вечера
  • Вино и овошје во соба за добредојде
  • Користење на надворешен и внатрешен базен, Le Spa и фитнес центар
  • Wi-Fi
  • БЕСПЛАТЕН паркинг

 

 

 

 

 

Тип на сместување

Цена:

Executive Room (2 лица)

79 € HB

Superior Suite (2 лица)

91 € HB

Deluxe Suite (4 лица)

160 € HB

Дете 0-5.99

БЕСПЛАТНО

Дете  6-11.99

19.50 € HB

Трето возрасно лице 12+

29 € HB

Поглед на планина

10€

 

 

 

 

Цените се по соба ( за 2 лица) на база полупансион, појадок и вечера, за едно ноќевање.

Цените се изразени во Евра, плаќањето се врши исклучиво во денарска противвредност по курс 1€ = 62,00мкд. *Дополнителен попуст: 5=4 ноќевања (плаќате 4 користите 5 ноќевања)

**минимум престој: 2 ноќевања


Во цената не е вклучено:

- ресортна/туристичка такса:     1.00€ / по лице / ноќевање
- Услужна такса (Handling fee):  1.00€ / по лице / ноќевање


Услови за откажување на резервацијата:  до 7 дена пред пристигнувње е БЕСПЛАТНО, помалку од 7 дена пред пристигнување 100% од цената!

 

Галерија
ПРЕБАРАЈ ПОНУДИ
Срцето на Краков, дворецот Wawel, катедралата Св.Станислав и Вацлави и кралевскиот дворец од XIV век. Пешачкиот дел опфаќа разглед на главниот плоштад и еден од најголемите средновековни плоштади во Европа, каде се наоѓаат споменикот на Адам Мицкјевиќ познат полски поет, готската црква Св. Марија, Флоријанкса улица, Еврејскиот дел Казимерц...
Будимпешта, убавица на Дунав - споменикот на Милениумот, операта, улиците Ваци, Андраши, Ракочи, парламентот, црквата Св. Стефан, мостовите на Дунав, Будим, Цитаделата, Кралската палата...
Истанбул, приказна од Ориентот - Аксарај, Бејазитовата џамија, Универзитетот, Лалели Џамијата, Римскиот Аквадукт, Златен Рог, Хотелот Пера Палас (каде Агата Кристи го напишала светски познатиот роман Ориент Експрес), плоштадот Таксим, Бешикташ стадионот, Галата кула, Египетскиот пазар, Јени џамија, Рустем Пашина Џамија, Патријаршијата, Фатих џамија...
Понуди на вашиот Е-Маил
Контакт

Улица."27 Март" бр.3
1000 Скопје Македонија

тел/факс: +389 02 / 3132312
тел: +389 02 / 3109448

e-mail:
[email protected]
[email protected]

Има моментално присутни.