Специјална понуда за приватно сместување 23.05.2016

 

 

 

 

 

 

 

 

АПРИЛСКА ПРОМОЦИЈА

ГРЦИЈА ЛЕТО 2018 !!!!

Изберете дестинација и термин! Ограничени капацитети! Сместување во студиo/апартман!

 

Термини

27.05.2018

03.06.2018

10.06.2018

17.06.2018

Ноќевања

7

7

7

7

Сместување

Стд / Апп

Стд / Апп

Стд / Апп

Стд / Апп

НЕИ ПОРИ

////

69 €

99 €

115 €

КАЛИТЕА

59 €

69 €

109 €

129 €

ПОЛИХРОНО

59 €

///

109 €

129 €

ГОЛДЕН БЕЈ - Пефкохори

59 €

///

109 €

129 €

Термини

26.05.2018

02.06.2018

09.06.2018

16.06.2018

23.06.2018

Ноќевања

7

7

7

7

7

Сместување

Стд / Апп

Стд / Апп

Стд / Апп

Стд / Апп

Стд / Апп

ПАРГА

59 €

69 €

89 €

129 €

149 €

ВРАХОС

59 €

69 €

///

119 €

139 €

ЛЕФКАДА

///

79 €

89 €

129 €

///Во цената е вклучено за Халкидики и Неи Пори:

- 7 ноќевања во студио или апртман (минимум 2 лица во студио или 3 лица во апартман)

- Превоз до избраната дестинација

- 0-1,99год – бесплатно (со двајца возрасни, без седиште во бус и без кревет)

- 2-11,99год – плаќа само превоз во студио или 25 евра фиксно во апартман

- Трета или четврта возрасна плаќа само превоз во студио или 35 евра фиксно во апартманВо цената е вклучено за Парга, Врахос и Лефкада:

- 7 ноќевања во студио или апртман (минимум 2 особи во студио или 3 особи во апартман)

- Превоз до избраната дестинација

- 0-1,99год – бесплатно (со двајца возрасни, без седиште во бус и без кревет)

- 2-11,99год – плаќа 35 евра фиксно со двајца возрасни во студио апартман

- Трета или четврта возрасна плаќа 50 евра фиксно во студио апартманНапомени:

Во цената на пакет аранжманот превозот е ГРАТИС!!!

Доколку се патува со сопствен превоз цената на аранжманот НЕ се намалува, а важат и фиксните доплати во апартман за деца и возрасни.

- Резервација се прави со уплата од 50% од вкупниот износ.

- При отказ на аранжманот од страна на странката, уплатениот аванс од 50% НЕ се враќа

- Понудата од оваа промоција е со ограничен капацитет, сместувањето е во вили во сопствен закуп.

- Поаѓање за Халкидики и Неи Пори на термините објавени во табела, во 05.00 часот, состанок 30мин порано на паркинг спроти Холидеј ИН

- Поаѓање за Јонски Брег ( Парга, Врахос, Лефкада) претходниот ден во 23.30 часот, состанок 30мин порано на паркинг спроти Холидеј ИН

- Превземење на собите по 14.00 часот, напуштање во 09.00 часот – локално време

- Патничко осигурување е задолжително и НЕ е вклучено во цената.

- Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност 1евро = 62,00мкд.

- Важат Општите Услови на патување на Т.А.Магелан Травел Сервис

- За реализација на аранжманот потребен е минимум од 40 особи. При помал број на пријавени патници агенцијата ќе понуди алтернативно сместување од своите капацитети или ќе го врати уплатениот износ или превозот ќе се организира со мини бус/комбе.
СПЕЦИЈАЛНАТА ПОНУДА ВАЖИ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ОД 11.04.2018 ДО 30.04.2018


                   

 

 

 

 

 

Галерија
ПРЕБАРАЈ ПОНУДИ
АПРИЛСКА ПРОМОЦИЈА !!! ПЕФКОХОРИ ВИЛА КОНСТАНТИН Лукс
Хотели Грција за 1-ви Мај и Св. Кирил. Гранд Отел - Ханиоти Калипсо - Ханиоти Тропикал - Ханиоти Ал Маре - Полихроно
Приватно сместување во Ханиоти.
Понуди на вашиот Е-Маил
Контакт

Улица."27 Март" бр.3
1000 Скопје Македонија

тел/факс: +389 02 / 3132312
тел: +389 02 / 3109448

e-mail:
[email protected]
[email protected]

Има моментално присутни.