Хотел Конаци 4*
Хотел Конаци 4*

KONAČIŠTE I HOTEL JUNIOR 3*

 

ПОПУСТ -10% за рецервации до 15.09 ПОПУСТ -5% ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 15.10

 

KONAČIŠTE JUNIOR 3* - НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

ТИП НА СМЕСТУВАЊЕ

БРОЈ НА ЛИЦА

ТЕРМИНИ

01/09 - 22/12

22/12 - 27/12

27/12 - 02/01

02/01 - 09/01

09/01 - 01/02

01/02 - 18/02

18/02 - 18/03

18/03 - 30/04

ПАКЕТ 4 НОЌИ

ПАКЕT 6=5

ПАКЕТ 5 НОЌИ

ПАКЕТ 7=6

7=6

МИН. НОЌЕВАЊА

5 = 4

4

5

5

4 = 3

ЕКОНОМ. СОБА

2

42

47

315

340

245

290

48

51

48

47

ДЕЛУКС СОБА

2

52

67

505

550

415

495

65

73

61

56

СТАНДАРД СОБА

2

49

53

345

370

275

330

55

57

55

53

3

61

66

400

433

340

410

68

70

68

66

КОМФОРТ СОБА

2

54

58

370

395

300

365

60

63

60

58

3

66

71

425

460

365

440

73

75

73

71

4

79

/

/

/

/

/

/

/

/

84

ФАМИЛИЈАРНА СОБА

2

62

67

450

480

345

415

68

71

68

67

3

75

79

505

545

410

490

81

84

81

79

4

87

88

560

605

470

565

94

96

94

92

СОБА ЗА 5 ЛИЦА

5

107

111

645

705

565

680

113

115

113

111

                         

HOTEL JUNIOR 3* - ПОЛУ ПАНСИОН

TIP SMEŠTAJA

BROJ OSOBA

PERIOD BORAVKA

01/09 - 22/12

22/12 - 27/12

27/12 - 02/01

02/01 - 09/01

09/01 - 01/02

01/02 - 18/02

18/02 - 18/03

18/03 - 30/04

ПАКЕТ 4 НОЌИ

ПАКЕT 6=5

ПАКЕТ 5 НОЌИ

ПАКЕТ 7=6

7=6

МИН. НОЌЕВАЊА

5 = 4

4

5

5

4 = 3

ЕКОНОМ. СОБА

2

53

68

565

605

420

500

66

75

63

58

СТАНДАРД СОБА

2

60

74

640

680

450

540

73

82

70

64

3

76

91

735

790

535

640

90

99

86

81

4

92

/

/

/

/

/

/

/

/

97

КОМФОРТ СОБА

2

65

79

660

705

475

570

78

87

75

70

3

81

96

760

815

560

670

95

105

91

86

4

97

112

860

920

640

770

110

120

107

102

ФАМИЛИЈАРНА СОБА

2

73

88

745

790

520

620

87

95

83

78

3

89

104

845

900

600

720

105

112

99

94

4

106

120

945

1005

680

820

120

129

116

111

                           

 

 

HOTEL JUNIOR - УСЛОВИ ЗА ДЕЦА:

- едно дете до 6 год – БЕСПЛАТНО со две возрасни лица, а на дополнително легно доплата од 9 евра на ден со вклучен полупансион

- дете од 7-14 год. - со две возрасни лица на дополнително легно плаќа 9 евра на ден со вклучен полупансион

 

 

HOTEL JUNIOR - ВКЛУЧЕНО ВО ЦЕНА:

- Пакети 22/12 - 27/12, 02/01 - 09/01, 09/01 - 01/02, 01/02 - 18/02, 18/02 - 18/03 – сместување на база полу пансион ( појадок и вецера – шветска маса ) + ДДВ

- Пакет 27/12 - 02/01 - сместување на база полу пансион ( појадок и вецера – шветска маса ), Свечена вечера на 31.12.2017 ( дочек на Нова Година) + ДДВ

 

 

KONAČIŠTE JUNIOR - УСЛОВИ ЗА ДЕЦА:

- едно дете до 6год. со две возрасни – БЕСПЛАТН, второ дете до 6год. на доплнително легло плаќа 7 евра на ден со вклучен полупансион

- Дете 7-14 год. со две возрасни на доплнително легло плаќа 7 евра на ден со вклучен полупансион

 

 

KONAČIŠTE JUNIOR - ВКЛУЧЕНО ВО ЦЕНА:

- Сместување на база ноќевање со појадок – шветска маса

KONAČIŠTE JUNIOR – НЕ Е ВКЛУЧЕНО ВО ЦЕНАТА – Со доплата:

- Дочек на Нова Година 26 евра, интернет, Ски бус до центар на Копаоник, Ски Пас за ски стазата Јуниор, Ски опрема или ски инструктор, доплата за полупаснион 5 евра.

ЦЕНАТА НЕ ВКЛУЧУВА

- Туристичка такса: За возрасни 1,70 евра на ден. За деца 7-15год. 1,20 евра на ден. Деца 2-7год 0,70 евра на ден.

ПРЕБАРАЈ ПОНУДИ
АПРИЛСКА ПРОМОЦИЈА !!! ПЕФКОХОРИ ВИЛА КОНСТАНТИН Лукс
Хотели Грција за 1-ви Мај и Св. Кирил. Гранд Отел - Ханиоти Калипсо - Ханиоти Тропикал - Ханиоти Ал Маре - Полихроно
Приватно сместување во Ханиоти.
Понуди на вашиот Е-Маил
Контакт

Улица."27 Март" бр.3
1000 Скопје Македонија

тел/факс: +389 02 / 3132312
тел: +389 02 / 3109448

e-mail:
info@magelantravel.com.mk
magelanclub@magelantravel.com.mk

Има моментално присутни.