Апартмани Меќава
Апартмани Меќава


Ран букинг -15 % попуст за резервации до 31.10.2017

 


Копаоник е најголемиот планински масив и најпознат туристички центар во Србија, кој по своите природни убавини е прогласен за национален парк. Највисок е Панчичев Врв на 2017 метри надморска висина, а скијачките терени се наоѓаат на висина од 1650 до 2017 метри.
Локација: Овој апартмански комплекс е лоциран спроти хотел Гранд,

Опис на комплексот: Апартманите се отворени во 2013 година, модерно опремени. Секој апартман содржи кујна која е комплетно опремена, купатоло со туш, кабелска ТВ, Wi-Fi. За гостите следи 10% попуст за ски рента и за ресторанот Мечава.

Тип на сместување

Број на лица

Цени на ДЕН во евра

Цена по ЛИЦЕ за 7 ноќевања

01/12 - 18/12

18/03 - 15/04

18/12 - 24/12

24/12 - 31/12

31/12 - 07/01

07/01 - 14/01

14/01 - 21/01

25/02 - 04/03

04/03 - 11/03

11/03 - 18/03

21/01 - 28/01

28/01 - 04/02

04/02 - 11/02

11/02 - 18/02

18/02 25/02

Миним. Број на ноќевања

3

5

7

7

7

7

7

7

7

7

0 + 1

2

40

40

315

525

385

350

315

469

420

385

1 + 1

3

35

35

259

455

350

315

280

462

420

315

2 + 1

3 - 4

33

33

259

420

315

280

259

385

350

315

3 + 1

4 5

32

32

252

406

294

266

245

350

315

280

2 +1 SPA

3 - 4

35

35

280

490

350

315

280

420

385

350

3 + 1 SPA

4 - 5

33

33

259

420

315

280

259

385

350

315

 

 

Цената Вклучува:

Наем на апартман на база ноќевање со појадок

 

 

Попусти за деца:

Деца до 2 год. – Бесплатно со две возрасни лица. Деца 2-12год. плаќа 50% со две возрасни лица.

 

Цената НЕ вклучува:

Туристичка такса: За возрасни 1,70 евра на ден. За деца 7-15год. 1,20 евра на ден. Деца 2-7год 0,70 евра на ден

 

Задолжители доплати:

- Дочек на НОВА ГОДИНА 31.12.2017 - 50 евра за возрасен / 25 евра з адеца 2-12 години

- plaćanje u agenciji

 

Опис на сместувањето:

 

0+1 studio – Брачен кревет 200x160, комплето опремена кујна, ТВ, Wi-Fi, купатило со туш.

1+1 studio - Брачен кревет 200x160, фотеља на извлекување 185x80, комплето опремена кујна, ТВ, Wi-Fi, купатило со туш.

2+1 apartman - две простории, спална со брчен кревет 200x160 и дневен престој со софа на извлекување 185x160, комплето опремена кујна, ТВ, Wi-Fi, купатило со туш.

3+1 apartman - две простории, спална со брчен кревет 200x160 и дневен престој со софа на извлекување 185x160, и фотеља на извлекување 185x80, комплето опремена кујна, ТВ, Wi-Fi, купатило со туш.

2+1apartman lux - две простории, спална со брчен кревет 200x160 и дневен престој со софа на извлекување 185x160, комплето опремена кујна, ТВ, Wi-Fi, купатило со џакузи, сауна и туш кабина.

3+1apartman lux - две простории, спална со брчен кревет 200x160 и единечен кревет 200x90 и дневен престој со аголна гарнитура на извлекување, комплето опремена кујна, ТВ, Wi-Fi, купатило со џакузи, сауна и туш кабина.

ПРЕБАРАЈ ПОНУДИ
АПРИЛСКА ПРОМОЦИЈА !!! ПЕФКОХОРИ ВИЛА КОНСТАНТИН Лукс
Хотели Грција за 1-ви Мај и Св. Кирил. Гранд Отел - Ханиоти Калипсо - Ханиоти Тропикал - Ханиоти Ал Маре - Полихроно
Приватно сместување во Ханиоти.
Понуди на вашиот Е-Маил
Контакт

Улица."27 Март" бр.3
1000 Скопје Македонија

тел/факс: +389 02 / 3132312
тел: +389 02 / 3109448

e-mail:
[email protected]
[email protected]

Има моментално присутни.